FN3287-20-33-C26-R65
Numărul produsului DigiKey
817-2779-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN3287-20-33-C26-R65
Descriere
LINE FILTER 530V/305VAC 20A CHAS
Descriere detaliată
Trifazic (delta) Filtru linie EMC/EMI 20 A 530V, 305VAC c.c. – 60Hz Două stadii Bloc terminal
Categorie
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la fază)
530 V
Curent
20 A
Serie
Frecvență - Operațională
c.c. – 60Hz
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Tensiune - C.a. nominal
530V, 305V
Număr produs de bază
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la masă/neutru)
305 V