FN3287-16-44-C26-R65
Numărul produsului DigiKey
817-2778-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN3287-16-44-C26-R65
Descriere
LINE FILTER 530V/305VAC 16A CHAS
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Trifazic (delta) Filtru linie EMC/EMI 16 A 530V, 305VAC c.c. – 60Hz Două stadii Bloc terminal
Categorie
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la fază)
530 V
Producător
TE Connectivity Schaffner
Curent
16 A
Serie
Frecvență - Operațională
c.c. – 60Hz
Ambalaj
Cutie
Aplicații
Invertoare, Sisteme de antrenare electrice
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Tip filtru
Trifazic (delta)
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Configurație
Două stadii
Stil terminație
Bloc terminal
Tensiune - C.c. nominal
Inductanță
Tensiune - C.a. nominal
530V, 305V
Număr produs de bază
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la masă/neutru)
305 V