FN3258-75-52 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
TE Connectivity Schaffner
În stoc: 30
Fișă de date
Similar
TDK
În stoc: 19
Fișă de date
Trifazic (delta) Filtru linie EMC/EMI 75 A – AC c.c. – 60Hz O singură etapă Bloc terminal
Schaffner FN3258 Series | Digi-Key Daily
FN3258-75-52
Numărul produsului DigiKey
817-1380-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN3258-75-52
Descriere
LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la fază)
480 V
Curent
75 A
Serie
Frecvență - Operațională
c.c. – 60Hz
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-25°C – 100°C
277 V