FN3258-180-40
Numărul produsului DigiKey
817-1383-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN3258-180-40
Descriere
LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Trifazic (delta) Filtru linie EMC/EMI 180 A –AC c.c. – 60Hz O singură etapă Bloc terminal
Categorie
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la fază)
480 V
Producător
TE Connectivity Schaffner
Curent
180 A
Serie
Frecvență - Operațională
c.c. – 60Hz
Ambalaj
Tavă
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CSA, ENEC, UR
Tip filtru
Trifazic (delta)
Temperatură de funcționare
-25°C – 100°C
Configurație
O singură etapă
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - C.c. nominal
Stil terminație
Bloc terminal
Tensiune - C.a. nominal
Inductanță
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la masă/neutru)
277 V