FN2090A-16-06
Numărul produsului DigiKey
817-1902-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN2090A-16-06
Descriere
LINE FILTER 110V/250VAC 16A CHAS
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
O singură fază Filtru linie EMC/EMI 16 A 110V, 250VAC c.c. – 400Hz Două stadii Conectare rapidă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FN2090A-16-06 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent
16 A
Frecvență - Operațională
c.c. – 400Hz
Serie
Aplicații
Safety
Agenție de aprobare
CE, CSA, ENEC, UR
Temperatură de funcționare
-20°C – 100°C
Configurație
Două stadii
Stil terminație
Conectare rapidă
Tensiune - C.c. nominal
Inductanță
4mH
Tensiune - C.a. nominal
110V, 250V