FN2080-10-06
Numărul produsului DigiKey
817-1323-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN2080-10-06
Descriere
LINE FILTER 110V/250VAC 10A CHAS
Descriere detaliată
O singură fază Filtru linie EMC/EMI 10 A 110V, 250VAC c.c. – 400Hz Două stadii Conectare rapidă
Categorie
Curent
10 A
Frecvență - Operațională
c.c. – 400Hz
Temperatură de funcționare
-25°C – 100°C
Configurație
Două stadii
Stil terminație
Conectare rapidă
Tensiune - C.c. nominal
Inductanță
4,5mH
Tensiune - C.a. nominal
110V, 250V