FN2070-36-08
Numărul produsului DigiKey
817-1316-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN2070-36-08
Descriere
LINE FILTER 110V/250VAC 36A CHAS
Descriere detaliată
O singură fază Filtru linie EMC/EMI 36 A 110V, 250VAC c.c. – 400Hz Două stadii Contact filetat (M4)
Categorie
Curent
36 A
Frecvență - Operațională
c.c. – 400Hz
Temperatură de funcționare
-25°C – 100°C
Configurație
Două stadii
Stil terminație
Contact filetat (M4)
Tensiune - C.c. nominal
Inductanță
1,23mH
Tensiune - C.a. nominal
110V, 250V