FN2030-30-08
Numărul produsului DigiKey
817-1280-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN2030-30-08
Descriere
LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
Descriere detaliată
O singură fază Filtru linie EMC/EMI 30 A 250VAC c.c. – 400Hz O singură etapă Contact filetat (M4)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FN2030-30-08 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent
30 A
Frecvență - Operațională
c.c. – 400Hz
Temperatură de funcționare
-25°C – 100°C
Configurație
O singură etapă
Stil terminație
Contact filetat (M4)
Tensiune - C.c. nominal
Inductanță
2mH
Tensiune - C.a. nominal
250V