FN2030-20-06
Numărul produsului DigiKey
817-1279-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN2030-20-06
Descriere
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Descriere detaliată
O singură fază Filtru linie EMC/EMI 20 A 250VAC c.c. – 400Hz O singură etapă Conectare rapidă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FN2030-20-06 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent
20 A
Frecvență - Operațională
c.c. – 400Hz
Temperatură de funcționare
-25°C – 100°C
Configurație
O singură etapă
Stil terminație
Conectare rapidă
Tensiune - C.c. nominal
Inductanță
4mH
Tensiune - C.a. nominal
250V