FN2010-12-07
Numărul produsului DigiKey
817-1249-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN2010-12-07
Descriere
LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
O singură fază Filtru linie EMC/EMI 12 A 250VAC c.c. – 400Hz O singură etapă Conductori de sârmă
Categorie
Curent
12 A
Producător
TE Connectivity Schaffner
Frecvență - Operațională
c.c. – 400Hz
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Tavă
Agenție de aprobare
CSA, ENEC, UR
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-25°C – 100°C
Tip filtru
O singură fază
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Configurație
O singură etapă
Stil terminație
Conductori de sârmă
Tensiune - C.c. nominal
Inductanță
700µH
Tensiune - C.a. nominal
250V