EV28-5.0-02-1M1
Numărul produsului DigiKey
817-1052-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EV28-5.0-02-1M1
Descriere
CMC 1.1MH 5A 2LN TH
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.1 mH @ 400 Hz 2 Bobină de mod comun în linie Orificiu străpuns 5A DCR 27mOhm (tipic)
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
250V
Producător
TE Connectivity Schaffner
Temperatură de funcționare
-25°C – 100°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Vrac
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
1,150" L x 0,827" l (29,20mm x 21,00mm)
Inductanță la frecvență
1.1 mH @ 400 Hz
Înălțime (Max)
1,406" (35,70mm)
Valoare nominală curent (Max)
5A
Pachet/cutie
Vertical, Pin PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
27mOhm (tipic)