EH28-4.0-02-3M5-X
Numărul produsului DigiKey
817-1023-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EH28-4.0-02-3M5-X
Descriere
CMC 3.5MH 4A 2LN TH
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.5 mH @ 400 Hz 2 Bobină de mod comun în linie Orificiu străpuns 4A DCR 52mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
250V
Producător
TE Connectivity Schaffner
Temperatură de funcționare
-25°C – 100°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Tavă
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
1,102" L x 1,102" l (28,00mm x 28,00mm)
Inductanță la frecvență
3.5 mH @ 400 Hz
Înălțime (Max)
0,941" (23,90mm)
Valoare nominală curent (Max)
4A
Pachet/cutie
Orizontal, Pin PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
52mOhm