EVSW-50/25-3-SP
Numărul produsului DigiKey
484-EVSW-50/25-3-SP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EVSW-50/25-3-SP
Descriere
ORANGE SHRINK 2:1 RATIO
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contractare la cald Tubulatură, Flexibil 1,969" (50,00mm) 2 la 1 Portocaliu Introduceți numărul de metri în cantitatea de comandă
Categorie
Material
Prod.
Caracteristici
Cu rezistență la foc
Serie
Culoare
Ambalaj
Bobină
Temperatură de funcționare
-55°C – 135°C
Stare piesă
Activ
Grad
Tip
Calificare
Raport contractare
Temperatură contractare
70°C
Lungime
Introduceți numărul de metri în cantitatea de comandă
Temperatură depozitare/refrigerare
Diametru interior - Furnizat
1,969" (50,00mm)
Durată de depozitare
Diametru interior - Recuperat
0,984" (24,99mm)
Început durată de depozitare
Grosime perete recuperat
0,045" (1,14mm)