ES95354001
Numărul produsului DigiKey
484-ES95354001-DS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ES95354001
Descriere
EVBB-40/19-3- SPOOL METER
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contractare la cald Tubulatură, Flexibil 1,575" (40,01mm) 2 la 1 Portocaliu Introduceți numărul de metri în cantitatea de comandă
Categorie
Material
Prod.
Caracteristici
Serie
Culoare
Ambalaj
Digi-Spool™, bobină continuă
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Grad
Tip
Calificare
Raport contractare
Temperatură contractare
70°C
Lungime
Introduceți numărul de metri în cantitatea de comandă
Temperatură depozitare/refrigerare
Diametru interior - Furnizat
1,575" (40,01mm)
Durată de depozitare
Diametru interior - Recuperat
0,748" (19,00mm)
Început durată de depozitare
Grosime perete recuperat
0,040" (1,02mm)