BATTU-12.7/6.1-A1-2-32MM
Numărul produsului DigiKey
BATTU-12.7/6.1-A1-2-32MM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BATTU-12.7/6.1-A1-2-32MM
Descriere
HEATSHRINK 1/2" X 0.105' RED
Termen de livrare standard al producătorului
36 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contractare la cald Tubulatură, Semi rigidă 0,500" (12,70mm) 2 la 1 Roșu 0,105' (32,00mm, 1,26")
Categorie
Grosime perete recuperat
0,043" (1,09mm)
Prod.
Material
Serie
Caracteristici
Cu căptușeală adezivă, Cu rezistență la foc
Ambalaj
Vrac
Culoare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 130°C
Tip
Temperatură contractare
110°C
Raport contractare
Temperatură depozitare/refrigerare
32°F – 95°F (0°C – 35°C)
Lungime
0,105' (32,00mm, 1,26")
Durată de depozitare
36 luni
Diametru interior - Furnizat
0,500" (12,70mm)
Început durată de depozitare
Diametru interior - Recuperat
0,240" (6,10mm)