Imaginea pentru 55A1814-20-29-2 nu este disponibilă
55A1814-20-29-2
Numărul produsului DigiKey
55A1814-20-29-2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
55A1814-20-29-2
Descriere
HOOK-UP DL STRND 20AWG 600V R/W
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AWG 20 Cuplare, Perete dublu, Ecranat Sârmă 19/32 Roșu, Dungă albă 600V –
Categorie
Grosime manta (izolație)
0,008" (0,20mm)
Prod.
Lungime
Serie
Tensiune
600V
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Culoare manta
Tip cablu
Valori nominale
Diametru fir
Caracteristici
Fir conductor
19/32
Grad
Material conductor
Calificare
MIL-W-22759 and MIL-C-27500
Material manta (izolație)
Număr produs de bază
Diametru manta (izolație)
0,092" (2,34mm)