XT424024
Numărul produsului DigiKey
PB1195-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XT424024
Descriere
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu DPDT (2 formă C) 24V c.c. Bobină Pretabil la soclu
Categorie
Valoare nominală etanșare
Prod.
Izolație bobină
Clasa F
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
16,8V c.c.
Ambalaj
Tub
Tensiune prescrisă de revenire
2,4V c.c.
Stare piesă
Inactual
Timp de funcționare
9 ms
Tip montare
Timp eliberare
6 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Formă contact
DPDT (2 formă C)
Material contact
Argint nichel (AgNi)
Valoare nominală contact (Curent)
8 A
Agenție de aprobare
cURus, VDE
Tensiune de comutare
400V c.a. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
3200VA
Grad
Curent bobină
16.7 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
1.44 kOhms