W67-X2Q12-30
Numărul produsului DigiKey
PB1369-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W67-X2Q12-30
Descriere
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 277VAC
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Magnetic (temporizare hidraulică) 30A 277 V AC DC Manetă Montare panou
Categorie
Valoare nominală curent (Amp)
30A
Producător
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Valoare nominală tensiune - C.a.
277 V