W57-XB1A4B11-10
Numărul produsului DigiKey
W57-XB1A4B11-10-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W57-XB1A4B11-10
Descriere
CIR BRKR THRM 10A 250VAC
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Termic 10A 250 V AC DC Apăsați pentru a reseta Montare panou
Categorie
Valoare nominală curent (Amp)
10A
Producător
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V