T9SV1K15-12S
T9SV1K15-12S
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
T9SV1K15-12S
Numărul produsului DigiKey
PB2133-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
T9SV1K15-12S
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPST 35A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPST-NO (1 de formă A) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
T9SV1K15-12S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală etanșare
Etanșat – protecție împotriva fluxului
Prod.
Izolație bobină
Clasa F
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 9,6
Ambalaj
Tavă
Tensiune prescrisă de revenire
0,8V c.c.
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
18 ms
Tip montare
Timp eliberare
15 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Material contact
Argint nichel (AgNi)
Valoare nominală contact (Curent)
35 A
Agenție de aprobare
UR, VDE
Tensiune de comutare
250V c.a. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
8750VA
Grad
Curent bobină
188 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
64 Ohms