T9GS5L24-24
Numărul produsului DigiKey
PB2440-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
T9GS5L24-24
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
41 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPDT (1 formă C) 24V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Categorie
Valoare nominală etanșare
Etanșat – complet
Prod.
Izolație bobină
Clasa F
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
18V c.c.
Ambalaj
Vrac
Tensiune prescrisă de revenire
2,4V c.c.
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
15 ms
Tip montare
Timp eliberare
22 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Formă contact
SPDT (1 formă C)
Material contact
Oxid argint staniu (AgSnO)
Valoare nominală contact (Curent)
20 A
Agenție de aprobare
CQC, cURus, VDE
Tensiune de comutare
480V c.a – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
9600VA
Grad
Curent bobină
37.5 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
640 Ohms
Caracteristici
Număr produs de bază
Stil terminație
Pin PC, Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)