T9ES5D14-12
Numărul produsului DigiKey
PB1821-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
T9ES5D14-12
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPDT (1 formă C) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Categorie
Valoare nominală etanșare
Etanșat – complet
Prod.
Izolație bobină
Clasa F
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 9
Ambalaj
Vrac
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
15 ms
Tip montare
Timp eliberare
15 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Formă contact
SPDT (1 formă C)
Material contact
Argint oxid de cositor oxid de iridiu (AgSnOInO)
Valoare nominală contact (Curent)
20 A
Agenție de aprobare
UR, VDE
Tensiune de comutare
250V c.a. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
5000VA
Grad
Curent bobină
83.3 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
144 Ohms