T92S11D22-12
Numărul produsului DigiKey
PB490-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
T92S11D22-12
Descriere
RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu DPDT (2 formă C) 12V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă
Categorie
Valoare nominală etanșare
Prod.
Izolație bobină
Clasa F
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 9
Ambalaj
Vrac
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
15 ms
Tip montare
Timp eliberare
15 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Formă contact
DPDT (2 formă C)
Material contact
Oxid de argint cadmiu (AGCdO)
Valoare nominală contact (Curent)
30 A
Agenție de aprobare
CSA, TUV, UL, UR, VDE
Tensiune de comutare
600V c.a. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
18000VA
Grad
Curent bobină
140 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
86 Ohms
Caracteristici
Număr produs de bază
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)