RTE24005F
RTE24005F
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RTE24005F
Numărul produsului DigiKey
PB295-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RTE24005F
Descriere
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 5V
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu DPDT (2 formă C) 5V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RTE24005F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală etanșare
Etanșat – complet
Prod.
Izolație bobină
Clasa F
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
3,5V c.c.
Ambalaj
Cutie
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 0,5
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
8 ms
Tip montare
Timp eliberare
6 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Formă contact
DPDT (2 formă C)
Material contact
Argint nichel (AgNi)
Valoare nominală contact (Curent)
8 A
Agenție de aprobare
CQC, CSA, cURus, VDE
Tensiune de comutare
400V c.a. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
3200VA
Grad
Curent bobină
80.6 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
62 Ohms