PE014005
Numărul produsului DigiKey
PB353-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PE014005
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 5V
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPDT (1 formă C) 5V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PE014005 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală etanșare
Etanșat – protecție împotriva fluxului
Prod.
Izolație bobină
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
3,8V c.c.
Ambalaj
Tub
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 0,5
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
8 ms
Tip montare
Timp eliberare
8 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Formă contact
SPDT (1 formă C)
Material contact
Argint nichel (AgNi)
Valoare nominală contact (Curent)
5 A
Agenție de aprobare
cURus, VDE
Tensiune de comutare
400V c.a. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
2000VA
Grad
Curent bobină
40 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
125 Ohms