KUP-14D15-24
Numărul produsului DigiKey
PB160-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KUP-14D15-24
Descriere
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Descriere detaliată
De uz universal Releu 3PDT (3 formă C) 24V c.c. Bobină Pretabil la soclu
Tensiune prescrisă de acționare
18V c.c.
Temperatură de funcționare
-45°C – 70°C
Formă contact
3PDT (3 formă C)
Valoare nominală contact (Curent)
10 A
Tensiune de comutare
240V c.a. – max.
Curent bobină
51 mA
Rezistență bobină
472 Ohms
Stil terminație
Introducere mufă, Conectare rapidă – 0,187" (4,7mm)