KUP-14D15-12
Numărul produsului DigiKey
PB159-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KUP-14D15-12
Descriere
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Descriere detaliată
De uz universal Releu 3PDT (3 formă C) 12V c.c. Bobină Pretabil la soclu
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 9
Temperatură de funcționare
-45°C – 70°C
Formă contact
3PDT (3 formă C)
Valoare nominală contact (Curent)
10 A
Tensiune de comutare
240V c.a. – max.
Curent bobină
100 mA
Rezistență bobină
120 Ohms
Stil terminație
Introducere mufă, Conectare rapidă – 0,187" (4,7mm)