KUEP-11D15-48
Numărul produsului DigiKey
PB841-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KUEP-11D15-48
Descriere
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
Descriere detaliată
De uz universal Releu DPDT (2 formă C) 48V c.c. Bobină Pretabil la soclu
Tensiune prescrisă de acționare
36V c.a.
Temperatură de funcționare
-45°C – 70°C
Valoare nominală contact (Curent)
10 A
Tensiune de comutare
150V c.c. - max.
Curent bobină
38 mA
Rezistență bobină
1.25 kOhms
Stil terminație
Introducere mufă, Conectare rapidă – 0,187" (4,7mm)