KUEP-11D15-110
Numărul produsului DigiKey
PB839-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KUEP-11D15-110
Descriere
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Descriere detaliată
De uz universal Releu DPDT (2 formă C) 110V c.c. Bobină Pretabil la soclu
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 82,5
Temperatură de funcționare
-45°C – 70°C
Valoare nominală contact (Curent)
10 A
Tensiune de comutare
150V c.c. - max.
Curent bobină
16 mA
Rezistență bobină
6.72 kOhms
Stil terminație
Introducere mufă, Conectare rapidă – 0,187" (4,7mm)