KUEP-11A15-120
Numărul produsului DigiKey
PB615-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KUEP-11A15-120
Descriere
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu DPDT (2 formă C) 120V c.a. Bobină Pretabil la soclu
Categorie
Valoare nominală etanșare
Prod.
Izolație bobină
Clasa B
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
102V c.a.
Ambalaj
Vrac
Tensiune prescrisă de revenire
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
15 ms
Tip montare
Timp eliberare
10 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-45°C – 45°C
Formă contact
DPDT (2 formă C)
Material contact
Oxid de argint cadmiu (AGCdO)
Valoare nominală contact (Curent)
10 A
Agenție de aprobare
CSA, UR
Tensiune de comutare
150V c.c. - max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
1500VA
Grad
Curent bobină
24 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
1.7 kOhms
Caracteristici
Număr produs de bază
Stil terminație
Introducere mufă, Conectare rapidă – 0,187" (4,7mm)