KRPA-14AY-120
Numărul produsului DigiKey
PB1914-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KRPA-14AY-120
Descriere
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 120V
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu 3PDT (3 formă C) 120V c.a. Bobină Pretabil la soclu
Categorie
Stil terminație
Introducere mufă, Pin 11 (octal)
Prod.
Valoare nominală etanșare
Serie
Izolație bobină
Clasa B
Ambalaj
Vrac
Tensiune prescrisă de acționare
102V c.a.
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de revenire
Tip montare
Temperatură de funcționare
-45°C – 55°C
Tensiune bobină
Material contact
Argint (Ag)
Formă contact
3PDT (3 formă C)
Agenție de aprobare
CSA, UR
Valoare nominală contact (Curent)
5 A
Tip releu
Tensiune de comutare
240V c.a. – max.
Grad
Sarcină - Comutare max.
1200VA
Calificare
Curent bobină
17.5 mA
Rezistență bobină
2.25 kOhms