KRPA-11AN-240
Numărul produsului DigiKey
PB631-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KRPA-11AN-240
Descriere
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu DPDT (2 formă C) 240V c.a. Bobină Pretabil la soclu
Categorie
Stil terminație
Introducere mufă, Pin 8 (octal)
Prod.
Valoare nominală etanșare
Serie
Izolație bobină
Clasa B
Ambalaj
Tavă
Tensiune prescrisă de acționare
204V c.a.
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de revenire
Tip montare
Temperatură de funcționare
-45°C – 55°C
Tensiune bobină
Material contact
Oxid de argint cadmiu (AGCdO)
Formă contact
DPDT (2 formă C)
Agenție de aprobare
CSA, UR
Valoare nominală contact (Curent)
10 A
Tip releu
Tensiune de comutare
240V c.a. – max.
Grad
Sarcină - Comutare max.
2400VA
Calificare
Curent bobină
8.8 mA
Rezistență bobină
9.11 kOhms