IHVA150-A3D24V-BF este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
În stoc: 19
Fișă de date
Contactor SPST-NO (DM) (1 în formă de X) 150 A 24V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă
IHVA150-A3D24V-BF
Numărul produsului DigiKey
41-IHVA150-A3D24V-BF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IHVA150-A3D24V-BF
Descriere
RELAY CONTACTOR SPST 150A 24V
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Stil terminație
Prizon
Producător
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
18V c.c.
Ambalaj
Cutie
Tensiune prescrisă de revenire
2V c.c.
Stare piesă
Inactual
Material contact
Aliaj argint
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Timp de funcționare
65 ms
Tensiune bobină
24V c.c.
Timp eliberare
20 ms
Formă contact
SPST-NO (DM) (1 în formă de X)
Curent bobină
208.7 mA
Valoare nominală contact (Curent)
150 A
Putere bobină
5W
Tensiune de comutare
1500V c.c. - max.
Rezistență bobină
115Ohm