SQPW5R33J
Numărul produsului DigiKey
A137451-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SQPW5R33J
Descriere
RES 0.33 OHM 5% 5W AXIAL
Descriere detaliată
330 mOhms ±5% 5W Rezistență axială Axial Acoperit cu ceramică, rezistent la flăcări, rezistent la umezeală, siguranță Bobinat
Categorie
Coeficient de temperatură
±300ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C
Mărime/Dimensiune
0,394" x 0,354" dreptunghiular x 0,866" L (10,00mm x 9,00mm x 22,00mm)