SQPW54R7J
Numărul produsului DigiKey
A137444-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SQPW54R7J
Descriere
RES 4.7 OHM 5% 5W AXIAL
Descriere detaliată
4.7 Ohms ±5% 5W Rezistență axială Axial Acoperit cu ceramică, rezistent la flăcări, rezistent la umezeală, siguranță Bobinat
Categorie
Coeficient de temperatură
±300ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C
Mărime/Dimensiune
0,394" x 0,354" dreptunghiular x 0,866" L (10,00mm x 9,00mm x 22,00mm)