SQPW510RJ
Numărul produsului DigiKey
A137434-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SQPW510RJ
Descriere
RES 10 OHM 5% 5W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Ohms ±5% 5W Rezistență axială Axial Acoperit cu ceramică, rezistent la flăcări, rezistent la umezeală, siguranță Bobinat
Categorie
Coeficient de temperatură
±300ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,394" x 0,354" dreptunghiular x 0,866" L (10,00mm x 9,00mm x 22,00mm)