HSA1030RF
Numărul produsului DigiKey
A137131-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HSA1030RF
Descriere
RES CHAS MNT 30 OHM 1% 16W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
30 Ohms ±1% 16W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Temperatură de funcționare
-55°C – 200°C
Prod.
Caracteristici
Serie
Tip acoperire, carcasă
Aluminiu
Ambalaj
Vrac
Caracteristică montare
Flanșe
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,827" L x 0,827" l (21,00mm x 21,00mm)
Rezistență
30 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,433" (11,00mm)
Toleranță
±1%
Stil derivații
Papuci de lipit
Putere (wați)
16W
Pachet/cutie
Axial, Cutie
Compoziție
Bobinat
Rată defectare
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C