HPCR0819AK820RST
Numărul produsului DigiKey
1712-HPCR0819AK820RSTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1712-HPCR0819AK820RSTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
HPCR0819AK820RST
Descriere
RES 820 OHM 10% 2W AXIAL
Descriere detaliată
820 Ohms ±10% 2W Rezistență axială Axial Înaltă tensiune, Neinductiv Ceramic
Temperatură de funcționare
-55°C – 230°C
Mărime/Dimensiune
0,311" diam. x 0,752" L (7,90mm x 19,10mm)