HPCR0819AK12RST
Numărul produsului DigiKey
1712-HPCR0819AK12RSTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1712-HPCR0819AK12RSTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
HPCR0819AK12RST
Descriere
RES 12 OHM 10% 2W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 Ohms ±10% 2W Rezistență axială Axial Înaltă tensiune, Neinductiv Ceramic
Categorie
Caracteristici
Înaltă tensiune, Neinductiv
Prod.
Coeficient de temperatură
0/-800ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 230°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,311" diam. x 0,752" L (7,90mm x 19,10mm)