EP2WSS33RJ
Numărul produsului DigiKey
1712-EP2WSS33RJCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1712-EP2WSS33RJTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
EP2WSS33RJ
Descriere
EP 2W (SS) 33R 5%
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
33 Ohms ±5% 2W Rezistență axială Axial Înveliș de rezistență la foc, Rezistență la impuls, Siguranță Bobinat
Categorie
Caracteristici
Înveliș de rezistență la foc, Rezistență la impuls, Siguranță
Prod.
Coeficient de temperatură
±300ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,138" diam. x 0,374" L (3,50mm x 9,50mm)