CFR16J2K2
Numărul produsului DigiKey
A105880CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
A105880TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
CFR16J2K2
Descriere
RES 2.2K OHM 5% 1/4W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial – Folie de carbon
Modele EDA/CAD
CFR16J2K2 Modele
Categorie
Caracteristici
Prod.
Coeficient de temperatură
0/-450ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,073" diam. x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm)