CFR16J270R
Numărul produsului DigiKey
A129435CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
A129435TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
CFR16J270R
Descriere
RES 270 OHM 5% 1/4W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
270 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial – Folie de carbon
Modele EDA/CAD
CFR16J270R Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Mărime/Dimensiune
0,073" diam. x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm)