CFR16J220R
Numărul produsului DigiKey
1712-CFR16J220RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1712-CFR16J220RTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
CFR16J220R
Descriere
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial – Folie de carbon
Modele EDA/CAD
CFR16J220R Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Mărime/Dimensiune
0,073" diam. x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm)