CFR16J180R
Numărul produsului DigiKey
1712-CFR16J180RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1712-CFR16J180RTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
CFR16J180R
Descriere
RES 180 OHM 5% 1/4W AXIAL
Descriere detaliată
180 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial – Folie de carbon
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CFR16J180R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,073" diam. x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm)