CFR16J150R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CFR16J150R |
Descriere | RES 150 OHM 5% 1/4W AXIAL |
Termen de livrare standard al producătorului | 14 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 150 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial – Folie de carbon |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CFR16J150R Modele |
Categorie | Coeficient de temperatură 0/-450ppm/°C |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Serie | Pachet/cutie |
Ambalaj Bandă tăiată la lungime (CT) Bandă și cutie (TB) | Pachet dispozitiv furnizor Axial |
Stare piesă Activ | Mărime/Dimensiune 0,073" diam. x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm) |