CFR16J120R
Numărul produsului DigiKey
A105981CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
A105981TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
CFR16J120R
Descriere
RES 120 OHM 5% 1/4W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial – Folie de carbon
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CFR16J120R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Prod.
Coeficient de temperatură
0/-450ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,073" diam. x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm)