CFR16J10K
Numărul produsului DigiKey
A104668CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
A104668TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
CFR16J10K
Descriere
RES 10K OHM 5% 1/4W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial – Folie de carbon
Modele EDA/CAD
CFR16J10K Modele
Categorie
Caracteristici
Prod.
Coeficient de temperatură
0/-450ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,073" diam. x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm)