CFR16J100K
Numărul produsului DigiKey
A105979CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
A105979TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
CFR16J100K
Descriere
RES 100K OHM 5% 1/4W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial – Folie de carbon
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CFR16J100K Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
0/-700ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,073" diam. x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm)