CFR100J10K | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CFR100J10K |
Descriere | RES 10K OHM 5% 1W AXIAL |
Termen de livrare standard al producătorului | 14 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 kOhms ±5% 1W Rezistență axială Axial – Folie de carbon |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CFR100J10K Modele |
Categorie | Caracteristici – |
Prod. | Coeficient de temperatură 0/-450ppm/°C |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Ambalaj Bandă tăiată la lungime (CT) Bandă și cutie (TB) | Pachet/cutie |
Stare piesă Activ | Pachet dispozitiv furnizor Axial |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,197" diam. x 0,472" L (5,00mm x 12,00mm) |