CFR100J10K
Numărul produsului DigiKey
A105978CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
A105978TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
CFR100J10K
Descriere
RES 10K OHM 5% 1W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 kOhms ±5% 1W Rezistență axială Axial – Folie de carbon
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CFR100J10K Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Prod.
Coeficient de temperatură
0/-450ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. x 0,472" L (5,00mm x 12,00mm)